Festyn Parafialny 20 maja 2018 r.

   W najbliższą niedzielę 20 maja będziemy obchodzić Odpust Parafialny. Uroczysta Msza św. o godz. 13.00. Przewodniczyć jej będzie O. Krzysztof Jezierski   – proboszcz parafii w Grotnikach. Po tej mszy św. rozpocznie się festyn parafialny dla  parafian i mieszkańców naszego miasta. Festyn zakończy się mszą św. o godz. 19.00 w intencji parafian, ofiarodawców, darczyńców, przyjaciół i  sponsorów zaangażowanych w festyn naszej parafii.
     NIE BĘDZIE MSZY ŚW. O GODZ. 18.00.
Zapraszamy serdecznie do świętowania całe rodziny z parafii i naszego miasta. Abyśmy  biorąc udział w modlitewnym dziękczynieniu i Festynie utożsamiali się z dziełem budowy naszej świątyni. Wykorzystajmy  możliwość wspólnego świętowania, poznawania się bliżej i budowania naszej wspólnoty parafialnej.