OGŁOSZENIA

XXIV Niedziela Zwykła - 17 IX 2017 roku

1. W dniu dzisiejszym włączamy  się w akcję Aleksandrów z pomocą dla rodziny Ryduchowskich. Rodzina ta straciła dorobek całego życia w wyniku sierpniowego kataklizmu w powiecie chojnickim. Nasze miasto zbiera środki na remont domu. Wychodząc z kaplicy możemy wesprzeć materialnie ten cel. Serdecznie dziękujemy za ofiary.
2. Rodzicom przypominamy, że przygotowanie i udzielenie sakramentów pierwszej spowiedzi i Komunii Świętej dla dzieci i sakramentu Bierzmowania dla młodzieży odbywa się w parafii zamieszkania, a nie w szkole do której dzieci i młodzież uczęszczają na lekcje religii. Dlatego też dzisiaj  po wieczornej Mszy św. spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w kaplicy. Natomiast w przyszłą niedzielę – 24 września b.r. po wieczornej Mszy św. spotkanie z rodzicami młodzieży przygotowującej się do bierzmowania w kaplicy.
3. W najbliższym tygodniu: 
W środę o godz. 17.45 Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. 
W czwartek na godz. 19.00. zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego – modlitwę i wspólne rozważanie Pisma Świętego. 
W piątek  o godz. 17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia. 
W sobotę o godz. 17.30 różaniec.
Również w sobotę 23 września o godz.  18.30 zapraszamy dzieci i młodzież na ognisko na zakończenie lata. Zapraszamy nie tylko ministrantów, zespół, dzieci przygotowujące się do Komunii, rocznicowe, młodzież bierzmowaną ale wszystkich młodych z naszej parafi.
4. W przyszły poniedziałek o godz.19.00 spotkanie dla Wspólnot Żywego Różańca.
5. Organizujemy autokarową pielgrzymkę do Sanktuarium MATKI BOŻEJ JASNOGÓRSKIEJ w dniu 7 października 2017 roku. Koszt 40 zł. Zapisy i wpłaty w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej. 
6. W ubiegłą niedzielę na dach budowanej świątyni zebraliśmy 4910 zł.
7. Wpłynęły ofiary na dach kościoła: bezimiennie 200 zł.;  bezimiennie z ul. Romanowskiej  200 zł i bezimiennie z ul. Sikorskiego 50 zł.; Pielgrzymi autokarowej pielgrzymki do Gietrzwałdu 484 zł. Wszystkim Ofiarodawcom serdecznie dziękujemy. Za ofiarodawców modlimy się podczas Nabożeństw Fatimskich.
8. Dziękujemy za prace porządkowe i ułożenie kwiatów w kaplicy. Prosimy do sprzątania kaplicy w piątek na godz. 14.00. 
9. Zachęcamy do nabycia najnowszych numerów prasy katolickiej „Gościa Niedzielnego”, i  „ Niedzieli”.