OGŁOSZENIA


VI Niedziela zwykła – 17 II 2019 roku
1. Dziękujemy za ofiary złożone na tace, które przeznaczymy na opłaty związane z ogrzewaniem kaplicy.
2. Zachęcamy do wypełnienia ankiety, której wyniki zostaną wykorzystane podczas Synodu Archidiecezji Łódzkiej. Informacje na jej temat znajdują się  na stronie internetowej naszej parafii i Archidiecezji Łódzkiej. Ankieta ma formę internetową i jest całkowicie anonimowa. 
3.     W środę o godz. 17.45 nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
4.     W piątek o godz. 17.45 koronka do Bożego Miłosierdzia.
5.  W sobotę  o godz. 17. 30 różaniec w intencji ofiarodawców i darczyńców naszej parafii.
6.  W związku z przygotowaniem liturgii pierwszej rocznicy Komunii św. W przyszłą  niedzielę – 24 lutego 2019 r o godz. 10.45  spotkanie z rodzicami  dzieci z klas IV.
7.     Dziękujemy za prace porządkowe w kaplicy. Prosimy do sprzątania kaplicy w piątek na godz. 12.00.
8.    W  ubiegłą niedzielę na rozpoczęcie prac elektromonterskich w budowanej świątyni zebraliśmy 4 381 zł.
Wpłynął przelew bankowy na ten cel w wysokości 100 zł. Dziękujemy ofiarodawcy.
9.   Zachęcamy do nabywania i lektury prasy  katolickiej. Są do nabycia najnowsze numery Niedzieli i Gościa Niedzielnego.
10. Zakończyliśmy  wizytę duszpasterską tzw. „Kolędę”. Serdecznie dziękujemy za ofiary, złożone podczas kolędy. Będą one przeznaczone na wykonanie przyłącza energetycznego i rozprowadzenie instalacji elektrycznej na inwestycji. Sprawozdanie z kolędy w dniu 3 marca br.
11.W tym tygodniu Msze św. od poniedziałku do soboty o godz. 7.00. i 18.00. Spowiedź 15 minut przed nabożeństwami. Kancelaria parafialna czynna od godz. 16.00 do 17.30.
12.Parafia z Woli Zaradzyńskiej podarowała naszej wspólnocie parafialnej ławki. Potrzebna jest pomoc mocnych i życzliwych panów w przywiezieniu i  ustawianiu ławek w kaplicy – we wtorek od godziny 8.00. Prosimy o zgłaszanie się w dniu dzisiejszym do ks. Proboszcza w zakrystii.
13. Ze wspólnoty parafialnej odeszli do Pana:
+ Danuta Grobelna lat 92.
+ Marceli Mysiala lat 89.
Pomódlmy się w Ich intencji: Wieczny odpoczynek racz Im dać Panie…