PIERWSZA KOMUNIA ŚW. 2018

     Za tydzień - 18 lutego 2018 r. o godz. 10.45 katecheza dla dzieci przygotowujących się
  do przyjęcia I komunii świętej. Podczas spotkania zostaną poświęcone świece od chrztu świętego.


MSZA ŚW. O GODZ. 9.30


1.      Arkita Jakub
2.      Badowska Julia
3.      Błaszczyk Gabriel
4.      Bohdziul Olaf
5.      Burchart Adam
6.     Dranc Mateusz  
       Grzebielucha Joanna
7.      Grzelak Natasza
8.      Iwański Tymoteusz
9.      Jóźwiak Filip
10.  Jóźwiak Julia
11.  Juryta Aleksander
12.  Klim Nadia
13.  Kubis Marek
14.  Kucina Olivier
15.  Kulig Dawid
16.  Michalak Julian
17.  Mikołajczyk Monika
18.  Milewski Marcel
19.  Molski Jonasz
20.  Ogrodowczyk Jakub
21.  Pietrzak Marek
22.  Przewoźniak Lena
23.  Przybysz Oliwier
24.  Pytliński Kornel
25.  Ruda – Rożniakowska Laura
26.  Sibilski Wiktor
27.  Siedlecki Borys
28.  Sitarek Nikola
29.  Skupiński Jakub
30.  Słowiński Dawid
31.  Sobczak Dominika
32.  Sobczak Karolina
33.  Socha Bartosz
34.  Stasiak Bartosz
35.  Stefanek Szymon
36.  Szałek Martyna
37.  Szubert Nikola
38.  Szymański Jakub
39.  Tomczak Kacper
40.  Wantkiewicz Szymon
41.  Witek Jakub
42.  Wojciechowski Hubert
43.  Wojtczyk Julia
44.  Wojtczyk Mateusz
45.  Zdziaszek Paweł
46.  Zwierzchowska Roksana
47.  Żeromińska Lena


MSZA ŚW. O GODZ. 11.30


1.      Aleksandrowicz Anna
2.     Kawalec Jakub
4.      Kucina Marcel
5.      Kwiatkowski Piotr
6.      Lange Oskar
7.      Maciejewska Zuzanna
8.      Olejnik Mateusz
9.      Płócienniczak Maja
10.  Sadowska Julia
11.  Wojtczak Michał
12.  Marchewka Filip
13.  Mila Wiktoria
14.  Wolski Marcin
15.  Amrozik Julia
16.  Borkowski Jakub
17.  Kochanowska Iga
18.  Łubisz Weronika
19.  Maliszewski Filip
20.  Smyka Wiktoria
21.  Szczepaniak Julian
22.  Szutenbach Bartosz
23.  Wawrzyniak Patryk
24.  Wielkopolan Marcin
25.  Binkowski Franciszek
26.  Borowicz Aleksander
27.  Czerniak Łukasz
28.  Czerniak Michał
29.  Gibski Mateusz
30.  Grabarczyk Mateusz
31.  Grudziecki Mikołaj
32.  Jankowska Antonina
33.  Jankowska Zofia
34.  Kalużny Bartłomiej
35.  Karolina Kamińska
36.  Kotlicki Wiktor
37.  Krzyżanowska Marta
38.  Lewandowska Hanna
39.  Lont Mateusz
40.  Marciniak Adam
41.  Orzechowski Tymon
42.  Owczarek Antonina
43.  Ożarek Natalia
44.  Szablewski Szymon
45.  Tajchman Maksymilian
46.  Turlewicz Amelia
47.  Woźniak Hanna
48.  Sobczyk Jakub
49.  Specjan Amelia
50.  Wróblewski Jakub




PRZYPOMINAMY DZIECIOM I RODZICOM ŻE:
W KAŻDĄ PIERWSZĄ NIEDZIELĘ MIESIĄCA O GODZ. 10.45 W KAPLICY ODBYWA SIĘ KATECHEZA PARAFIALNA, PRZYGOTOWUJĄCA DZIECI DO SAKRAMENTU POKUTY I EUCHARYSTII.

OBECNOŚĆ NA PARAFIALNEJ KATECHEZIE JEST OBOWIĄZKOWA !!!!

Katecheza parafialna (zeszyt dla dzieci)


 http://www.ksiegarnianamiodowej.pl