PIERWSZA KOMUNIA ŚW. 2018


      Katecheza parafialna (zeszyt dla dzieci)

http://www.ksiegarnianamiodowej.pl

NAJBLIŻSZA KATECHEZA DLA DZIECI 

6 MAJA 2018 O GODZ. 10.45.

OBOWIĄZUJE ZNAJOMOŚĆ PRZYSTĘPOWANIA 
DO SAKRAMENTU POKUTY I POJEDNANIA - w/g otrzymanej
książeczki do nabożeństwa.

OBECNOŚĆ NA PARAFIALNEJ KATECHEZIE JEST OBOWIĄZKOWA !!!!

 
   Od najbliższego poniedziałku - 23 kwietnia 2018 r. rozpoczynamy  próby liturgiczne z dziecmi w/g poniższego podziału 

OBECNOŚĆ NA PRÓBACH JEST OBOWIĄZKOWA !!!
Prosimy o dostarczenie opinii od katechetów dzieci !!!



Dzieci przystępujące do
I KOMUNII ŚWIĘTEJ
13 maja 2018 r.
GODZINA 9.15
PRÓBY LITURCZNE
23, 25, 27 kwietnia
8 , 9, 10 maja
GODZINA 19. 00
Odnowienie przyrzeczeń chrztu
SPOWIEDŹ –
12 maja 2018 r
Godziny poniżej
1.      Arkita Jakub
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
2.      Badowska Julia
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
3.      Błaszczyk Gabriel
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
4.      Bohdziul Olaf
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
5.      Burchart Adam
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
6.      Dranc Mateusz  
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
7.      Grzebielucha Joanna
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
8.      Grzelak Natasza
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
9.      Iwański Tymoteusz
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
10.  Jóźwiak Filip
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
11.  Jóźwiak Julia
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
12.  Juryta Aleksander
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
13.  Klim Nadia
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
14.  Kubis Marek
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
15.  Kucina Olivier
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
16.  Kulig Dawid
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
17.  Michalak Julian
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
18.  Mikołajczyk Monika
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
19.  Milewski Marcel
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
20.  Molski Jonasz
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
21.  Ogrodowczyk Jakub
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
22.  Pietrzak Marek
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
23.  Przewoźniak Lena
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
24.  Przybysz Oliwier
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
25.  Pytliński Kornel
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
26.  Ruda – Rożniakowska Laura
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
27.  Sibilski Wiktor
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
28.  Siedlecki Borys
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
29.  Sitarek Nikola
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
30.  Skupiński Jakub
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
31.  Słowiński Dawid
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
32.  Sobczak Dominika
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
33.  Sobczak Karolina
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
34.  Socha Bartosz
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
35.  Stasiak Bartosz
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
36.  Stefanek Szymon
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
37.  Szubert Nikola
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
38.  Szymański Jakub
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
39.  Tomczak Kacper
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
40.  Wantkiewicz Szymon
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
41.  Witek Jakub
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
42.  Wojciechowski Hubert
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
43.  Wojtczyk Julia
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
44.  Wojtczyk Mateusz
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
45.  Zdziaszek Paweł
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
46.  Zwierzchowska Roksana
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
47.  Żeromińska Lena
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00



Dzieci przystępujące do
I KOMUNII ŚWIĘTEJ
13 maja 2018 r.
GODZINA 11.15
PRÓBY LITURCZNE
23, 25, 27 kwietnia
8 , 9, 10 maja
GODZINA 16. 00
Odnowienie przyrzeczeń chrztu
SPOWIEDŹ –
12 maja 2018 r
Godziny poniżej
1.      Aleksandrowicz Anna
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
2.      Amrozik Julia
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
3.      Binkowski Franciszek
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
4.      Borkowski Jakub
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
5.      Borowicz Aleksander
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
6.      Czarniak Łukasz
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
7.      Czarniak Michał
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
8.      Gibski Mateusz
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
9.      Grabarczyk Mateusz
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
10.  Grudziecki Mikołaj
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
11.  Jankowska Antonina
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
12.  Jankowska Zofia
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
13.  Kalużny Bartłomiej
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
14.  Kamińska Karolina
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
15.  Kochanowska Iga
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
16.  Kotlicki Wiktor
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
17.  Krzyżanowska Marta
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
18.  Kucina Marcel
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
19.  Kwiatkowski Piotr
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
20.  Lange Oskar
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
21.  Lewandowska Hanna
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
22.  Lont Mateusz
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
23.  Łubisz Weronika
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
24.  Maciejewska Zuzanna
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
25.  Maliszewski Filip
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
26.  Marchewka Filip
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
27.  Marciniak Adam
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 9. 00
28.  Mila Wiktoria
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
29.  Olejnik Mateusz
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
30.  Orzechowski Tymon
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
31.  Owczarek Antonina
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
32.  Ożarek Natalia
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
33.  Płócienniczak Maja
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
34.  Sadowska Julia
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
35.  Smyka Wiktoria
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
36.  Sobczyk Jakub
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
37.  Specjan Amelia
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
38.  Szablewski Szymon
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
39.  Szczepaniak Julian
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
40.  Szutenbach Bartosz
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
41.  Tajchman Maksymilian
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
42.  Turlewicz Amelia
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
43.  Wawrzyniak Patryk
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
44.  Wielkopolan Marcin
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
45.  Wojtczak Michał
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
46.  Wolski Marcin
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00
47.  Woźniak Hanna
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 13. 00
48.  Wróblewski Jakub
Terminy prób powyżej
Spowiedź godzina 11. 00


PRZYPOMINAMY RODZICOM DZIECIOM   ŻE:

W KAŻDĄ  NIEDZIELĘ  O GODZ. 11.00 W KAPLICY ODBYWA SIĘ NAUKA ŚPIEWÓW LITURGICZNYCH PRZYGOTOWUJĄCYCH DZIECI DO UROCZYSTOŚCI PRZYJĘCIA I KOMUNII ŚWIĘTEJ.