Wizytacja kanoniczna

5 grudnia 2021r. odbyła się wizytacja kanoniczna Księdza Arcybiskupa Grzegorza Rysia
w naszej parafii. Tego dnia Arcybiskup głosił dla nas Słowo Boże.
Podczas mszy św. o godz. 7:30, której przewodniczył Ksiądz Arcybiskup, ks. Proboszcz przedstawił sprawozdanie duszpastersko-ekonomiczne parafii. Po mszy św. o godz. 9.30 ks.abp Grzegorz spotkał się ze wspólnotami duszpasterskimi parafii i zespołem synodalnym - wsłuchiwał się w głos parafian zatroskanych o dobro materialne i duchowe parafii, odpowiadał na pytania oraz przedstawiał sugestie co do rozwoju parafii oraz grup parafialnych.
Podczas mszy św. o godz. 11:30 przedstawił dzieciom w czasie homilii historię o św. Krzysztofie, po tej mszy wraz z ks.Proboszczem udał się na budowę naszej świątyni, był zainteresowany postępem prac. Przewodniczył również Mszy świętej o godz. 13:00, na której był obecny ks.Dziekan oraz księża z naszego dekanatu. Po tej Mszy św. ks.Proboszcz oraz parafianie podziękowali Księdzu Arcybiskupowi za obecność, wygłoszone Słowo Boże oraz troskę o wspólnotę naszej parafii.