TRIDUUM PASCHALNE I NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA
Msze św. sprawujemy wg ustalonego porządku. Do uczestnictwa w nich prosimy jedynie osoby, które zamówiły konkretną intencję mszy. Pozostałych wiernych prosimy o duchową jedność w modlitwie poprzez internetową transmisje mszy św. z naszej kaplicy przez parafialny facebookPrzypominamy, że w kaplicy w danym momencie (Msza święta, spowiedź) może przebywać tylko 5 osób. Kolejne osoby, które chciałyby wejść do kaplicy, powinny ustawić się w kolejce. Należy zachować odpowiedni odstęp i czekać do momentu, aż dana osoba wyjdzie z kaplicy.

WIELKI CZWARTEK

 Obchody Świąt Wielkanocnych rozpoczynamy od Wielkiego Czwartku, w dniu ustanowienia sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa. NIE MA MSZY ŚW. O GODZ. 7.00 i 17.00. Msza św. Wieczerzy Pańskiej koncelebrowana  o godz. 18.00. Po Mszy przeniesienie Najświętszego Sakramentu do ciemnicy i adoracja do godz. 22.00.

WIELKI PIĄTEK

 Wielki Piątek to dzień Męki i Śmierci Chrystusa. Obowiązuje post ścisły: jeden posiłek do syta i dwa mniejsze oraz powstrzymanie się od pokarmów mięsnych.
Adoracja Najświętszego Sakramentu w godz. 7. 30 - 18. 00. Nowenna przed Świętem Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00.Tego dnia Kościół nie sprawuje Eucharystii. Liturgia Męki Pańskiej o godz. 18.00. Adoracja przy Grobie Pańskim do godz. 22.00.

WIELKA SOBOTA 

Wielka Sobota to dzień w którym zachęcamy do zachowania wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.  Nie ma w tym roku poświęcenia pokarmów w kościele. Tekst modlitwy poświęcenia przez ojców rodzin lub przedstawicieli rodzin znajdziemy na naszej stronie parafialnej i Facebookowej.

O godz. 20:00 rozpocznie się uroczysta liturgia Wigilii Paschalnej. Po Liturgii Wigilii Paschalnej adoracja Zmartwychwstałego w Najświętszym Sakramencie do północy.]

Ze względu, że w tym roku nie ma procesji rezurekcyjnej pierwsza Msza św. w niedzielę będzie o godz. 7. 30, i następne wg niedzielnego planu.