ODPUST PARAFIALNY - PODZIĘKOWANIA

W ubiegłą niedzielę przeżywaliśmy  Odpust Parafialny. Szczególnym wydarzeniem był festyn dla parafian i mieszkańców naszego miasta. Pragniemy bardzo podziękować wszystkim, którzy pomogli w organizacji Festynu. Dziękujemy Paniom za upieczone ciasta, Panom za przygotowanie stanowisk. Pani Irenie dziękujemy za zakup termosów.

Ks. Janowi  za koordynację wszystkich działań związanych z festynem. Młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, oraz z Zespołu 7 Darów i ministrantom za prowadzenie kwesty na dach naszej świątyni. Wszystkim obsługującym stanowiska kulinarne: grill, wiejska pajda, kawiarenka, bigos.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym modlitewnym dziękczynieniu i Festynie itym samym utożsamili się z dziełem budowy naszej wspólnoty parafialnej i naszej świątyni.