SREBRNY JUBILEUSZ PARAFII ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO - 15 MAJA 2016 R.Po mszy św. - o godz. 14.00 rozpocznie się festyn parafialny dla parafian i mieszkańców naszego miasta. 

Podczas programu artystycznego na scenie wystąpią dzieci z miejskich przedszkoli, młodzież z Domu Kultury, chóry z naszego miasta, zespoły wokalne i instrumentalne.
Przewidziane są zabawy i konkursy dla rodzin: dmuchana zjeżdżalnia dla dzieci, trampolina, przejażdżki konne, pokaz baniek mydlanych, malowanie buziek, rękodzieło artystyczne, kula wodna.

Pamiętamy też o łasuchach i dla nich przygotowujemy „Kawiarnie pod chmurką” - domowe ciasta i inne wypieki, wata cukrowa, pieczone kiełbaski z grilla.


Swoją obecność na festynie parafialnym potwierdził klub motocyklistów MC Aleksandrów Łódzki. 

Dla ciekawskich gości odbędzie się prezentacja samochodu i sprzętu strażackiego Ochotniczej Straży Pożarnej w Aleksandrowie Łódzkim oraz pokaz pierwszej pomocy.

O godz. 17.00 wystąpi Patryk Filipowicz z repertuarem Pieśni maryjnych w wersjach instrumentalnych na gitarę. Festyn zakończy się o godz. 19.00 - zespół „ ZAWIERZENIE” poprowadzi „Koncert uwielbienia dla Pana Boga” za 25 lat istnienia naszej wspólnoty parafialnej.

Zapraszamy serdecznie do świętowania całe rodziny z parafii i naszego miasta. Abyśmy biorąc udział w modlitewnym dziękczynieniu i Festynie utożsamiali się z dziełem budowy naszej świątyni. Naszego domu modlitwy, ale również naszych codziennych , zwyczajnych spotkań.

Prosimy o zgłaszanie się do kancelarii parafialnej wszystkich chętnych. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i propozycje w urozmaiceniu Festynu.